NieuwsNieuws 2025/2026

Zijn club Manchester United kende een uiterst moeizaam seizoen 2024/2025 en eindigde als 15e in de Premier League. Dat moet komend seizoen beter, vindt ook spits Joshua Zirkzee. Joshua, die op 12-jarige leeftijd in onze jeugd als talent doorbrak en naar de jeugdopleiding van Feyenoord ging, heeft natuurlijk al een mooie carrière:

Op 18-jarige leeftijd debuteerde hij in Bayern München 1 in een wedstrijd in de Champions League tegen Tottenham Hotspur. Een week later het debuut in de Bundesliga, tegen SC Freiburg, waarin hij met zijn eerste balcontact direct scoorde. Na Bayern speelde Joshua al bij Parma, Anderlecht en Bologna. In juli 2024 tekende Joshua zijn vijfjarig contract bij de Engelse grootmacht Manchester United, nadat hij net daarvoor ook nog zijn debuut in Oranje had gemaakt.

Zoals gezegd, hierna volgde een moeizaam seizoen bij zijn huidige club. Daar moet het nu echt beter en daar gaat Joshua alles voor over hebben: op 7 juli moest hij weer starten in Manchester, in zijn vakantieperiode was hij uiteraard even terug op het thuishonk en dat betekende ook een bezoek aan zijn oude club. Samen met zijn neef Nelson Amadin, ook ooit jeugdspeler bij ons en die vorige week een tweejarig contract tekende bij FC Emmen, werkte Joshua op ons veld al vast aan zijn basisconditie, zodat hij er straks in de Premier League weer helemaal klaar voor is.

Joshua en Nelson, leuk dat jullie er even waren en veel succes in seizoen 25/26 !