Seizoen 2019/2020

Selectiebeleid en indeling van de teams valt onder de verantwoordelijkheid van de voetbaltechnische commissies. De leden van de technische commissies zijn meerdere malen per week ’s avonds en in het weekend op het complex aanwezig en zijn dan altijd aanspreekbaar voor de leden, ouders en overige bezoekers.
Wilt u op een andere manier contact met hen, dan heeft het de voorkeur dat u een mail stuurt naar info@spartaan20.nl (bij onderwerp uw keuze van technisch lid) en wordt er zo snel mogelijk contact met u opgenomen. Kijk bij De Club (bovenaan op home page) voor meer adressen

Technische commissie senioren

Zondag Senioren

Omar Khan Hoofdtrainer
Gerard Geerders Assistent-trainer
Reginio Hunte Assistent-trainer
Jan Akkerman Team manager 1e
E-mail seniorzaken@spartaan20.nl
Carlos Fortes Trainer 2e
Assistent-trainer
Ron Silvis Keeperstrainer
Jose Trocoso Matriaalverzorger 1e
Ferry Gommers Grensrechter 1e

 

 

Technische commissie jeugd

Maikel van Pul Hoofd Opleiding
E-mail m.vanpul@spartaan20.nl
Fabian Resida Ondersteuning Hoofd Opleiding
E-mail f.resida@spartaan20.nl
Henny Vosselman Coördinator overige teams JO19 t/m JO15
Fabian Resida Coördinator JO13  selecties 1,2,3,6
Ricardo Willemse Coördinator JO13 4,5,7,8, en alle JO11 en JO9
E-mail onderbouw@spartaan20.nl
Ronnie Silvis Coördinator keepers

 

Keeperstrainers jeugd:

selectie JO19  Werner Pronk
selectie JO17  Delano Kortstam
overige JO17  Werner Pronk
selectie JO15  Werner Pronk
overige JO15  Mustafa
selectie JO13 Coen Laurens
overige JO13  Froukje en Delano
JO9 – JO11      Nick van der Hee, Stein Laurens, Robin vd Heuvel, Dave vd Burg

Trainers en leiders jeugdteams 2019/2020

JO19-1 Maikel van Pul
JO19-2 Hassan Kerzazi
JO19-3

JO17-1 Roy Bosschaart
JO17-2 Jermain Peiter, Widjai Ganpat
JO17-3
JO17-4 Miranda Aschman
JO17-5

JO15-1 Marc
JO15-2 Brian Bruens en Danny de Does
JO15-3 Arjan en Carlo Willemsen
JO15-4 Hector Onoge
JO15-5 Brahim Arab
JO15-6 Patrick Molenaar

JO13-1 Paulo Gomes
JO13-2 Raymond Dunk
JO13-3 Edson Silva da Cruz
JO13-4 Pankadj Asa en Clifton
JO13-5 Errol Weegman
JO13-6 Carlo Willemse
JO13-7 Radjesh Chedi en Ricardo Willemse
JO13-8 Leroy Kranenburg en Wiebe Willems

JO11-1 Minoj Bahadoer
JO11-2 Ferry Gommers en Rob Kraan
JO11-3 Kenrich Lieveld
JO11-4 Garyon Dortina, Gino Paesch
JO11-5 Vergio Pinas
JO11-6 Adirson Fransisco
JO11-7 Deepak Moella en Henke
JO11-8 Rekis Mahabier
JO11-9 Sandjay Ganpat

JO9-1 Ricardo Willemse
JO9-2 Didi Lopes
JO9-3 Stanley Muth
JO9-4 Yassin Bendidi en Vincent Andrade
JO9-5 Lorenzo Remans, Gyani Brahmatewari en Rachid Mossaoui
JO9-6 Sani Asa en Kenneth Mensah
JO9-7 Serdar Yalsin
JO9-8 Marco vd Laar, Marco Zwaal, Jona Molina, Samuel Semedo
JO9-9 Maarten, Gijs en Romke
JO8-1 Justin Tyrol en Miralem Music
JO8-2 Abel van Klaveren en
JO8-3 Tjirk van Veen, Chiel Pouwels en Ilker Uca
JO8-4 Wesley Adams, Sami Karat en Reinaldo Soerdjbalie
JO8-5 Rui Almeida, Adilson Hoxhaj en Effy Kaya