NieuwsNieuws 2024/2025

Terugblik op 19 april
Vanwege Koningsdag vorige week, kijken we een weekje verder terug. Toen was er een beperkt programma en bleef het aantal behaalde punten dat helaas ook een beetje. Nog niet bij Onder21 dat met 3 punten terugkwam van Quick Boys (1-2) en als ze in dit tempo punten blijven pakken behoort handhaving tot de opties.
Ook JO17-1 kwam met 3 punten terug uit de kuststreek door met 1-4 van Wilhelmus te winnen.
JO16-1 (NAC Breda 7-0; daarna midweeks tegen Sparta 7-1) leed in een paar dagen twee forse uitnederlagen, maar wel tegen de twee ploegen die ver boven de rest in deze competitie uitstijgen.
JO15-1 (3-2; FC Dordrecht), JO14-1 (1-3; ADO Den Haag) en JO13-1 (Sparta Rotterdam) moesten eveneens hun meerdere erkennen in bvo’s.
Nagekomen bericht: JO17-2 speelde een doordeweekse wedstrijd tegen Unitas’30 en leed het eerste puntenverlies. De Brabanders gaan met een 2-3 overwinning het 95 jarig bestaan van de club vieren.

Blik op zaterdag 3 mei 2025
Ook vandaag slechts een beperkt aantal thuiswedstrijden (6) en (althans de jeugd) allemaal in het Divisievoetbal. Om 11.00 uur beginnen we het programma en om 15.30 uur trappen de teams van JO19-2 en Den Hoorn als laatsten af. De Midden-Delflanders komen nog in aanmerking voor een ereplaats (tweede, misschien zelfs nog een eerste plaats?), terwijl wij iets lager op de ranglijst staan en nog wel wat punten kunnen gebruiken.
Voor de teams die onder Blikvangers staan beschreven geldt hetzelfde verhaal: we moeten uit de laatste 4 wedstijden voldoende punten sprokkelen om bij de plaatsen 7 en 8 weg te blijven.

Blikvangers
JO13-1 krijgt JVOZ op bezoek. Sprokkelen, jongens..

JO14-1 hoort tegen RODA JC hetzelfde advies. Sprokkelen, jongens.

JO15-1 en de voetbalacademie van NEC van hetzelfde laken een pak. Sprokkelen, jongens. Het klinkt eentonig, maar wij verzekeren u dat de wedstijden verre van eentonig zullen zijn. Wij garanderen spannend en goed voetbal.

JO17-1 en de sportclub Feyenoord wijken niet af van bovenstaande meldingen. Toch hebben onze jongens hier iets meer marge om veilig te eindigen. Probeer die marge wel te houden en liefst uit te breiden, joh.

Zaterdag 3 mei 2025, het volledige programma staat elders op de website
11.00 JO15-1 – NEC O15-1 (Divisie 2 B; voorjaar)
12.30 JO14-1 – RODA JC JO14-1 (Divisie 2 B; voorjaar)
13.00 JO13-1 – JVOZ JO13-1
(Divisie 2 B; voorjaar)
13.30 JO17-1 – sc FeyenoordJO17-1
(Divisie 3 B; voorjaar)
 = = = = =
Seniorennieuws
Zaterdag 3 mei 2025, het volledige programma staat elders op de website
15.00 Het Eerste – Spijkenisse (1e Klasse C)

Het Eerste heeft voor directe handhaving de zaken waarschijnlijk niet meer in eigen hand, zelfs niet bij 4 achtereenvolgende overwinningen. We zullen er naar moeten streven om ons op een nacompetitieplaats te richten, om van daaruit voor lijfsbehoud te knokken.

De overige wedstrijden:
Sparta (AV) 1 – de Jodan Boys 1
DCV 1 – BVCB 1
Heinenoord 1 – VV Papendrecht 1
Nieuw Lekkerland 1 – Nieuwenhoorn 1
SHO 1 – VOC 1
De wedstrijd NSVV – Oranje Wit (1-2) is al vooruit gespeeld

Voormelding:
17 mei 2025 organiseren we een middag voor de leden van de Club-Van-100. Deze bijeenkomst zal wat anders verlopen dan gebruikelijk, omdat er aansluitend (vanaf 17.00 uur) een vrijwilligersavond  begint.
Natuurlijk dreigt e.e.a. gepaard te gaan met een teleurstelling, maar Spartaan’20 heeft zich in het verleden altijd manmoedig gedragen. Op die momenten laten we zien hoe groot Spartaan is!

Nadere informatie volgt, maar noteer de dag alvast.

Zaterdag allen veel succes en vooral veel plezier.