NieuwsNieuws 2024/2025

Terugblik op 17 mei
Gemengde gevoelens. Het Eerste liep (niet voor het eerst) tegen een pechduiveltje aan en degradeerde, terwijl JO17-2 (zelf 0-1 winst bij Sparta; naaste concurrent Gloria UC verloor) als kampioen van Divisie 4D terugkwam.
Een aantal jeugdteams, dat hard voor de punten heeft moeten werken, zijn inmiddels veilig. Daartoe behoren de elftallen:
Onder19-1, -2 en -3,
Onder17-2 (is kampioen) en JO17-3 kan misschien nog promoveren.
Onder16-2 heeft nog een kampioenskans,
Onder15-2, Onder14-1 en -3 zijn alle drie veilig.
In de Onder13 leeftijd hebben we 8 elftallen in competitie, waarvan JO13-3 het in Divisie 4 G niet redde en JO13-2 in Divisie 3D nog een kleine kans op lijfsbehoud heeft. JO13-4 heeft nog 1 puntje nodig om erin te blijven, terwijl JO13-6 met nog 1 puntje erbij kampioen wordt. JO13-7 is zelfs al kampioen.
De volgende teams hebben nog 1, of meer punten nodig om zich veilig te spelen: JO17-1, JO16-1, JO15-1, JO14-2, JO13-4 en JO13-8. Dat kan ook gewoon. Succes, jongens.
Mist u een verhaaltje over de onderbouw? Eigenlijk willen we daar ook graag wat over schrijven, maar de gegevens ontbreken. De KNVB vraagt terughoudendheid van de clubs om die leeftijdsgroepen niet onder te grote druk te zetten. Wij begrijpen dat.en houden ons daaraan.

Blik op zaterdag 24 mei 2025
Er zijn 21 wedstrijden. En als het over punten gaat is dat met een centraal thema aan te geven: “pakken, wat je pakken kan.” Sommige teams werken hun laatste wedstrijd af, enkele anderen hebben er nog 2 tegoed. Haal binnen die punten, Spartanen!

Blikvangers
JO13-1 probeert nu tegen Barendrecht (en volgende week tegen De Betrokken Spartaan) het seizoen netjes af te sluiten als subtopper (3e, of 4e plaats is mogelijk)

JO14-1 speelt eerst tegen de Voetbal Academie van NEC en eindigt volgende week ook bij De Betrokken Spartaan. Lonkt er een eervol einde van de competitie?

JO15-1 krijgt in FC Utrecht (en volgende week Excelsior Rotterdam) een zwaar slot van de competitie, omdat die twee bvo’s om de titel strijden. Zullen wij dan maar 2x winnen, zodat ze het zelf uit kunnen zoeken?

JO17-1 ontvangt kampioen Westlandia en volgende week sluiten we af tegen nummer 2 Barendrecht. Kijk de stand en het programma er maar eens goed op na. We moeten gaan verrassen!

Zaterdag 24 mei 2025, het volledige programma staat elders op de website
09.00 JO13-1 – Barendrecht JO13-1 (Divisie 2 B; voorjaar)
13.00 JO15-1 – FC Utrecht JO15-1 (Divisie 2 B; voorjaar)
13.30 JO14-1 – NEC JO14-1 (Divisie 2 B; voorjaar)
15.45 JO17-1 – Westlandia JO17-1 (
 = = = = =
Seniorennieuws
Zaterdag 24 mei 2025, het volledige programma staat elders op de website
UIT
11.15 Excelsior Maassluis O21 – Onder21
(Divisie 4 B; voorjaar)
14.30 Oranje Wit – Het Eerste
(1e Klasse C)

Onder21 gaat op bezoek bij Excelsior Maassluis en wij proberen ons puntentotaal met 3 op te vijzelen, zodat de laatste wedstrijd tegen Alexandria’66 er eentje met grote belangen kan worden.
Het Eerste kan tegen Oranje Wit lekker vrijuit voetballen. Vaak speelt een ploeg, die van alle druk is bevrijd zijn beste voetbal. Maak er wat moois van, Spartaan..

24 mei 2025

Jodan Boys 1 – Spijkenisse 1

Heinenoord 1 – DCV 1

VOC 1 – NSVV 1

VV Papendrecht 1 – Sparta (AV) 1

BVCB 1 – Nieuw Lekkerland 1

Oranje Wit 1 – Spartaan’20 1

SHO 1 – Nieuwenhoorn 1

 Zaterdag allen veel succes en vooral veel plezier.