Resultaten vorige week
Er zijn meer binnengehaalde punten te melden dan eerder dit jaar. Nog niet direct in de oudere categorieën, waar JO19-1 en Onder21 beiden onderuit gingen tegen RODA JC (respectievelijk 2-1 en 3-0), maar JO17-1 (1-1 tegen Barendrecht), JO16-1 (1-1; NAC Breda), JO15-1 (2-0 winst op Sparta Rotterdam), JO14-1 (2-3; MVV Maastricht) en JO13-1 (3-0;) sleepten belangrijke resultaten uit het vuur. Bij de reserveteams waren er duidelijke overwinningen voor JO19-2 en JO19-3 beide tegen VOC. Spannender (maar succesvol) was het bij JO16-2 (1-2 bij Be Fair) en JO13-6 (4-5 bij Alexandria’66).
JO13-8 won met 2-3 in en van Simonshaven. Door de nederlaag van Pernis zijn onze jongens ineens koploper. Zaterdag mogen ze dat (aftrap 12.30 uur) tegen datzelfde Pernis waar zien te maken.
De Meidenafdeling
De MO13 blijft (als enige in hun competitie!) ongeslagen, maar leverde wel punten in (2-2; Hillegersberg) en gaat komende zaterdag op bezoek bij koploper Ommoord.
MO12 verloor in een doelpuntrijk duel met 7-3 van RDM en krijgt nu Smitshoek op visite.
MO11 won met 4-1 van BVCB en gaat bij Hillegersberg de positie in de subtop verdedigen.
08.30 MO12 – Smitshoek jO12-3
12.30 MO10 – FC IJsselmonde JO10-7
Blik op zaterdag 21 maart 2026
Er beginnen 5 duels om 08.30 uur teneinde de geplande 26 te halen. JO11-1 (Charlois), JO11-5 (LMO), JO11-7 (Strijen), JO13-6 (Overmaas) en de MO12 (Smitshoek) geven acte de présance.
Meer dan 8 uur later (dus; langer dan een werkdag) begint de laatste wedstrijd, JO14-2 – Zwervers IJsselmonde. Zo’n lange werkdag mag leiden tot een moment van bezinning.
Moment van bezinning
Denk even aan het werk dat er dan op zaterdag is verzet door onze vrijwilligers! Ballenhok, arbitrage, kantinediensten, trainers en leiders En dat is allemaal op de zaterdag. Gaat er nog werk aan vooraf dan? Jazeker. Vrijwilligers die bezig zijn in terreincommissies, wedstrijdzaken, bestuurlijke beslissingen moeten nemen. Vergeet ik iemand? Jazeker, minstens een stuk of 100!
Daarom wordt op 28 maart de Vrijwilligersavond gevierd. Dat is nog niet deze zaterdag, maar bedank vast iemand voor zijn, of haar werk. Ze verdienen het!
Blikvangers
JO14-1 en Alphense Boys verschillen, maar 1 puntje op de ranglijst, wel in het voordeel van de Boys. We zullen dus moeten zien te winnen om boven ze te komen.
JO19-1 krijgt TOP (Tot Ons Plezier) als tegenstander, de amateurtak van TOP Oss. De Brabanders pakten de laatste weken onverwachte punten van hoger staande teams. Waarom staan ze dan zo laag? Verliezen zij juist de punten aan lager staande teams? Dan maken wij toch ook een kans?
Zaterdag 21 maart 2026, het volledige programma staat elders op de website
10.15 JO14-1 – Alphense Boys JO14-1 (Divisie;2 B; voorjaar)
15.00 JO19-1 – SV TOP JO19-1 (Divisie 4 B; voorjaar)
= = = = =
Seniorennieuws
Zaterdag 21 maart 2026, het volledige programma staat elders op de website
THUIS
12.45 Onder21 – MVV Maastricht O21 (Divisie 4 B; voorjaar)
Onder21 kan de punten nog goed gebruiken om duidelijker boven de streep te komen. Lukt dat zaterdag al tegen MVV Maastricht?
UIT
15.15 Alexandria’66 – Het Eerste (2e Klasse D)
Het Eerste moet naar de grens van Rotterdam om tegen Alexandria’66 te spelen. Waar het bij Spartaan’20 op dit moment voorspoedig gaat, zit het bij Alexandria’66 juist flink tegen. Toch lijken de Alexandrianen voor niemand een walk-over. De nipte 3-2 nederlaag vorige week bij koploper Zuidland spreekt boekdelen, terwijl de thuiswedstrijd zelfs met 4-1 werd gewonnen.
Niet overmoedig worden dus, maar gewoon je goede vorm met enthousiasme uitbouwen, Spartanen.
Wilt u er bij zijn? Graag. Kom dan naar:
Sportpark Oosterflank
Leningradweg 50
3066 SH Rotterdam
Zaterdag allen veel succes en vooral veel plezier.


