NieuwsNieuws 2025/2026
Spartaan’20 vrijwilligersmiddag op 28 maart 2026

Beste vrijwilliger,

Het seizoen 2025/2026 is net over de helft, maar toch tijd voor een klein feestje. De spelers presteren op het veld, maar de échte winnaars zijn toch echt onze groep vrijwilligers!
Onze trainers en leiders die voor de groep staan, de mensen die in de kantine en keuken staan voor ons hapje en drankje, de scheidsrechters, mensen van de administratie, ons wedstrijdsecretariaat, de mannen van de terreinen en ballenhok, ons bestuur en zo kan ik nog wel even doorgaan! Úw inzet maakt een voetbalseizoen tot een succes!

Voor deze inzet willen wij alle vrijwilligers bedanken. En dat gaan we doen met een gezellige middag/avond speciaal voor onze vrijwilligers:
Wij nodigen U graag uit voor onze vrijwilligersmiddag op zaterdag 28 maart a.s., vanaf 17.00 uur
18.30 uur staat een buffet klaar om van te genieten!

Wij hopen al onze vrijwilligers te mogen ontvangen! Het maakt niet uit of u een paar uur of veel meer tijd in de club steekt, álles helpt en met elkaar bent juist u de drijvende kracht achter Spartaan´20.
Natuurlijk is iedereen een belangrijke pion, maar ook dit jaar zet het bestuur weer een aantal mensen extra in het zonnetje als ‘vrijwilliger van het jaar’!

Om een goede inschatting voor het buffet te kunnen maken, moet u zich wel even aanmelden via het formulier in de link:

INVUL LINK

Twijfel niet, meld u aan en graag tot ziens op zaterdag 28 maart in de kantine!

namens het bestuur,

Cerano Bakker, uw voorzitter.
Bestuur Spartaan’20